Son Haberler

Acer Teknik Servis

Acer servisi Adana

Adana Acer servisi, Acer Laptop Servisi, Özel Acer Servisi, Adana Acer teknik servisi, Acer Tablet servisi, Acer Bilgisayar tamiri

acer-cagri-merkezi acer-tamir-bakim acer-yedek-parca ucretsiz-ariza-tespiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazılımsal ve Donanımsal tüm arızaların kısa sürelerde çözümleneceği tek adrese hoş geldiniz

Acer Türkiye’de ve dünyada bilgisayar üreten kaliteli bir bilgisayar firmasıdır. Birçok insan bilgisayar alırken artık markasının Acer olup olmadığına bakmaya başladı. Acer bilgisayar firması bilgisayar markaları arasında kısa zamanda ekol olmayı başardı. Bizde bu markanın Adanada özel servisliğini yapmaktayız. Kısaca yaptığımız hizmetlerden bazılarını aşağıda sıralamaya çalıştık.

1-YAZILIM HİZMETİ: Adana Acer servisimizde kullanıcılarına yazılım konusunda tam destek sağlamaktadır. Bilgisayarlar çevreden gelen virüslerle tıpkı insanların bağışıklık sistemi gibi çökebilir. Bu durumda bilgisayarlara format atarak yazılım ve işletim sistemlerinin yeniden kurulması gerekir. Format atma işi profesyonel bir iştir. Uygun kurulmayan bilgisayarlar kısa zamanda başka hatalar verebilir.

Uygun işletim sistemi kurulmayan bilgisayarın parçaları da kısa zamanda bu uygunsuzluğa dayanamayarak bozulabilir. Bu yüzden format işini bilgisayar konusunda eğitim almış kişilerin atması gerekir. Bilgisayar eğitimi almış uzman ve profesyonel kişilerce format atılır. Bilgisayarların tüm yazılım işleri halledilir. Format sonrası bilgisayarınıza gerekli programlar yüklenir. Program yükleme işinden sonra bilgisayarlar tam randımanlı çalışacak hale geldiği zaman bilgisayarlar teslim edilir. Acer servisimiz her zaman yaptıkları hizmetin arkasında durmuştur. Yapılan iş garanti kapsamındadır. Bilgisayarlarınızda aynı hatayı gördüğünüz zaman Acer servisimize gelerek bilgisayarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın tamiri de garantili yapılmaktadır.

2-YEDEK PARÇA: Acer Bilgisayarlar birçok bileşenlerden oluşmuştur. Bilgisayarların bu bileşenlerinin her bir parçasına yedek parça adı verilir. Adana Acer servisi bilgisayarınızın tüm yedek parçalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Acer Şarj cihazı, Acer batarya, Acer Ekran kartı, Led ve Lcd ekranlar, Acer Anakart, Klavye, Harddisk, Ram ve vs… yazılmayan orijinal yedek parçaları satın alabilirsiniz. Tamire gelen bilgisayarınızın önce ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır.

Arızanın türü cinsi ve arıza bedeli size ücretsiz olarak aktarılır. Dilerseniz talimatınız doğrultusunda bilgisayarınız tamir ve onarım işlemine alınır. Dilerseniz de bilgisayarınızı toplanarak hiçbir ücret almadan sizlere teslim edilir. Acer servisinde arıza tespitinden hemen sonra bilgisayarlarınız işleme alınır. Bunun en önemli sebebi Acer yedek parça konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmamasıdır. Bazı bilgisayar servisleri yedek parçaları bünyesinde bulundurmadığı için bilgisayarınızın yedek parçasını sipariş etmektedir. Bu durumda bilgisayarlarınızın tamiri bir ayı bulmaktadır. Servisimizde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Mümkün olduğunca kısa sürede bilgisayarlarınız tamir edilir.

3-KALİTELİ HİZMET: Acer Servisimiz Adanada bilgisayar konusunda kaliteli hizmet alabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz sizleri bilgisayar konusunda sıkıntılarınızı dinlemek için özel olarak eğitim almışlardır. Sizler sohbet ederken bilgisayarlarınız bilgisayar konusunda eğitim almış profesyonel ve uzman Acer tekink servis elemanlarının elinde bakım ve tamiri yapılır. Ücretsiz arıza tespitinin yapılması, ödemelerin kredi kartı ile yapılabilmesi, bilgisayarlarınıza orijinal ürünlerin takılması, tamir ve bakımın garantili olması verilen kaliteli hizmetlerin bazılarıdır.

4-HİZMET ÇEŞİDİ: Acer Bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun mutlaka bilgisayarınız tamir edilir. Bilgisayar tamiri 3 aşamada gerçekleşir. Birinci aşamada Adana Acer servis elemanlarımız bilgisayarınızı inceleme altına alırlar. Bu süreçte bilgisayarınızda meydana gelmiş tüm arızalar tespit edilir. Bilgisayarınızın çalışmasını engelleyen arızalar tespit edilir. 2.Aşamada sizlere bu arıza tespit sonuçları rapor edilir. Bu süreçte bilgisayarınızın hangi arızaları olduğu, bu arızaların ne kadar ücretle tamir edileceği ve bilgisayarlarınızın ne kadar sürede tamir edileceği konularda sizlere bilgi verilir. 3.Aşama bilgisayarlarınızın talimatlarınız doğrultusunda tamir ve bakıma alınması ya da bilgisayarlarınızın toplanarak sizlere teslim edilir. Tamir ve bakım sürecine kadar olan bölüm tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Arıza tespiti ve rapor edilmesi karşısında hiçbir ücret ödemezsiniz.

5-VERİLEN HİZMETLER: Notebook, ve Bilgisayarlarda en sık karşılaşılan sorunlar genelde servislerin en fazla uğraştığı ve verdiği hizmetlerdir. Bu anlamda servisimizden şu hizmetleri alabilirsiniz.

A- Bilgisayarlara işletim sistemi yükleme (format atma)
B- Laptop şarj adaptör tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
C- Bilgisayar LCD ekran tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
D- Bilgisayar harddisk tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
E- Bilgisayar cdrom tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
F- Bilgisayar klavye tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
G- Bilgisayar ekran kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
H- Bilgisayar ses kartı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
İ-   Bilgisayar batarya tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
J-  Bilgisayar kamera tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
K- Bilgisayar haporler tamiri, değişimi ve satışı
L- Bilgisayar DVD tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
M- Bilgisayar tusbeck tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
N- Bilgisayar Klavye tuşları, değişimi ve satışı
O- Bilgisayar ana kart tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
P- Bilgisayar TV kart tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
Q- Bilgisayar fanı tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
R- Bilgisayar işlemci tamiri, bakımı, değişimi ve satışı
S- Bilgisayar ram tamiri, bakımı, değişimi ve satışı

Bilgisayarlarınızda bu konuların dışında oluşabilecek tüm arızaların tamiri bakımı ve onarımı itina ile yapılır. Adana Acer servisimizi üstün kılan özelliklerinden birisi de Müşteriye tam destek olmasıdır.

6-ÖDEME KOLAYLIĞI: Adana Acer Notebook servisi sizlere her konuda olduğu gibi ödeme konusunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Acer Notebook ve bilgisayarlarının tüm orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını en uygun fiyata en uygun ödeme kolaylığı ile sahip olma fırsatı sunmaktadır. Ödemelerinizi ister iş bitiminde peşin olarak isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Gerek tamir ve bakım olsun gerek yedek parça satışı olsun her konuda kaliteli hizmeti Adana Acer servisimizde uygun fiyata alabilirsiniz.

7-PROFESYONEL HİZMET: Adana Acer Laptop servisi ödediğiniz paranın mutlaka karşılığı olan hizmeti alırsınız. Çünkü servisimiz müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim felsefesine göre çalışan bir servistir. Bu yüzden çalışan elemanları bilgisayar alanında ihtisas yapmış üniversite mezunu işinin ehli profesyonel bilgisayar ekiplerinden oluşur. Bilgisayarlarınızın tamiri bakımı ve onarımı üstün teknolojik ürünler kullanılarak gerçekleştirilir. Bilgisayarlarınız kesinlikle deneme yanılma yolu ile arıza tespiti yapılmaz. Deneme yanılma yolu ile yapılan arıza tespitleri genelde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bir bölgedeki arızayı tespit ederken başka bir bölgeye zarar verebilirsiniz. Profesyonel bilgisayar servis elemanları ile hizmette sınır tanımayan Adana Acer servisi bilgisayar konusunda en büyük yardımcınız olmaya gönüllüdür. Böyle bir yardımcıyı kabul etmek istemez misiniz?

Cevapla