Son Haberler

Acer servis adana 0322 363 64 00 – 0532 494 50 56 Acer Adana Projeksiyon Servisi

Acer servis adana 0322 363 64 00 – 0532 494 50 56 Acer Adana Projeksiyon Servisi

Acer notebook ve Projeksiyon cihazları üretiminde dünyanın pek çok farklı ülkesinde faaliyet göstermektedir. Projeksiyon konusunda uzun bir geçmişe sahip olan firma LCD ve DLP olmak üzere müşterilerine iki farklı görsel seçenek sunmaktadır. Modelleri birbirine benzerlik gösterip çzünürlük farkı ile 3d seçenekleri ile kendi katagorisinde yüksek bir başarıya imza atmıştır. Ülkemizde Acer zamanla tercih edilmeye başlanılmış ve rekabeti artmaya başlamıştır kısa zamanda tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. acer servis adana olarak tüm çalışanlarımız ile size destek vermekteyiz.

 

acer servis adanaacer servis adana

 

Projeksiyon cihazları , görüntü aktarma cihazları olarak bilinirler günümüzdeki en teknolojik ürünlerdendir. Acer marka olarak Projeksiyon bakımından dünyanın ileri gelen firmaları arasında yer almaktadır. Acer servis adana Projeksiyon Servisi olarak siz müşterilerimize bu konuda Güvenilir bir hizmet sağlamaktan onur duyarız.Ses Ve Görüntüleme cihazlarının ilk sırasında yer alan  projeksiyon cihazlarının en önemli yedek parçaları olan  lambaların değişimi ve onarımı firmamız tarafından  özenle yapılmaktadır. İthalatçı firma olarak birçok marka  projeksiyon marka ve model yedek parçalarını eksiksiz  ve garantili bir şekilde siz müşterilerimize hizmet  sunmaktayız.
Acer servis adana Projeksiyon Servisi olarak siz  Müşterilerimize daha iyi destek vermek açısından  cihazlarınızın bakımı firmamız tarafımızdan ücretsiz  yapılmak ile birlikte arıza tespit ücreti alınmamaktadır.Projeksiyon lamba hatası , temp hataları , lamp power  hatası , power hatası , dmd chip arızaları Acer servis adana Projeksiyon Servisi olan firmamız tarafından özen ve güvenilir uzman kadrosu ile siz müşterilerimize %100 servis imkanı sağlamaktadır.-Servisimizde kullanılan tüm yedek parçalar orjinal olup ve servis garantisi olarak 6 ay garanti verilmektedir.Uzman kadromuz ve güvenilir hizmetimiz ile Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerimize destek vermekteyiz.

-Bizlere 0322 363 64 00 – 0532 494 50 56 nolu telefon numarasından ulaşarak Teknik destek ekibimizle ilgili her türlü desteği ve bilgiyi temin edebilirsiniz.

Hakkında aceradana